Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılında öğrencilere giyecek yardımı kapsamında gönderdiği nakdi yardım ile,  Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilköğretim okullarında belirlenen ihtiyaç sahibi 1.000 öğrenciye ayakkabı yardımı yapıldı.

Ayakkabılar 12 Ekim 2021 Salı günü Yönetim Kurulu Başkanımız İzzet Volkan  ve Genel Sekreter İbrahim Karağöz’ün katılımıyla Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Erdoğan, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Özgür Parıltı ve Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Eşref Hızlı ve Okul Müdürlerine teslim edildi.

1000 Ayakkabı İhtiyaç Sahibi Öğrenciye Ulaşacaktır
Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Erdoğan yaptığı konuşmada; “Okullarımızda bulunan ihtiyaç sahibi ve yetim çocuklarımızı tespit ettik. Bu tespit sırasında okul müdürlerimizden gerekli bilgiyi aldık. Bugün Çorlu TSO’dan gelen ayakkabıları ihtiyaç sahibi öğrencilere vereceğiz. Yapmış olduğunuz  yardımdan dolayı teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

Bizler Sosyal Sorumluluk Adına Elimizden Gelen Tüm Desteği Vereceğiz
Ayakkabı yardımıyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız İzzet Volkan; “İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin belirlediği okullarda toplam 1.000 öğrenciye ayakkabı yardımı yapmış bulunmaktayız. Amacımız yaklaşan kış öncesi öğrencilerimizin eksikliklerini bir nebze de olsa giderebilmektir.  Bizler sosyal sorumluluk adına elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Bu imkanı bizlere sağlayan siz değerli müdürlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

ÇORLU TİCARET VE SANAYİ ODASI