Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Çorlu TSO) hizmet binasında yer alan Enis Sülün Konferans Salonu için inşaat yapım sözleşmesi 14 Mart 2022 tarihinde  imza altına alınarak yapımına başlandı.

“Enis Sülün Konferans Salonu’nu 1 Kasım 2022 Tarihinde Hizmete Açmayı Planlıyoruz”

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Çorlu Türkiye’nin sanayi üretimi ve ticaret hacmi açısından hızlı gelişmekte olan bir bölgesidir. Çorlu gelişip değiştikçe buna liderlik etmekte olan Odamızın görev ve sorumlulukları da artmaktadır. Buna istinaden; Bölgemizde organizasyon, toplantı, seminer, kongre, konferans ve diğer etkinlikler için tüm donanımlara sahip modern ve teknolojik bir konferans salonu’na ihtiyaç vardı. Bunu düşünerek böyle bir projeyi hayata geçirdik. Yapımına başladığımız; Çorlu’nun ekonomik ve kültürel kalkınmasına  katkılar sağlayacak olan Enis Sülün Konferans Salonu’nu Çorlu’nun kurtuluşu olan 1 Kasım  tarihinde hizmete açmayı planlıyoruz. Başta üyelerimiz olmak üzere, bölgemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

“Enis Sülün Konferans Salonu 426 Kişiliktir”

Enis Sülün Konferans Salonu hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “En son teknolojiyle donatılmış  konferans salonumuz toplam 1.525 m2 inşaat alanında, 426 kişi oturma kapasiteli, 221 m2 sahne ve 343 m2 lobi alanına sahiptir. Profesyonel akustik öğeleriyle donatılmıştır. 2 adet kulis, reji odası, VIP Odası mevcuttur” açıklamasında bulundu.