Ulaş Çamlık Mesire Alanındaki piknik masaları yenilendi

 Ergene Belediyesi yaz dönemi ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Belediye ekipleri çamlık mesire alanında deforme olan piknik masalarını yenileri ile değiştirdi.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ulaş Mahallesi’nde yer alan ve yalnızca Ergene halkına değil çevre ilçeler başta olmak üzere tüm bölgeye hitap eden Ulaş Çamlık Mesire Alanının yaz dönemi bakım ve hazırlıklarını gerçekleştirdi.

Ekipler Çamlık Mesire alanında bulunan piknik masalarından deforme olanlarını yeni beton piknik masaları ile değiştirerek vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Ergene Belediye Başkanvekili Ali Cengiz Yürük de yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı.

Ergene Belediyesi ekiplerince yenilenen Ulaş Çamlık Piknik Alanı hafta sonu binlerce kişiye ev sahipliği yaptı. Çorlu’da faaliyet gösteren hemşeri dernekleri tarafından düzenlenen piknik ve şenliklere katılanlar verilen hizmetten memnun olduklarını ifade ettiler. Ulaş Çamlık Mesire Alanında yapılan çalışmalar vatandaşlardan tam not aldı.