Ergene Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer Ergenelilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Başkan Rasim Yüksel sahneye çıktı şarkı söyledi

Ferhat Göçer konseri öncesinde sahneye çıkan ‘Sen Benden Gittin Gideli’ adlı şarkıyı sahneden seslendiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel izleyenlerin beğenisini kazanarak büyük alkış aldı.

Ferhat Göçer konseri öncesinde Hürriyet Mahallesi Halk Dansları Topluluğu ekibi de sahne alarak izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

Sağlık Mahallesi Pazaryerinde gerçekleştirilen konserde sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer alanı adeta tıka basa dolduran Ergenelilerle sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.

Ferhat Göçer’e meşhur Velimeşe bozası ve Ergene Velimeşespor forması

Konser sırasında sahneye çıkarak Ergene halkının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergeneliler adına Ferhat Göçer’e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Ünlü sanatçı Ferhat Göçer’e Ergene’nin coğrafi işaretli lezzeti meşhur Velimeşe bozası ile Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi Ergene Velimeşespor’un 59 numaralı formasını hediye etti.

Başkan Yüksel Ergene halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da coşkulu bir konser organizasyonunda yeniden bir araya geleceklerinin müjdesini verdi.