Düzce’de yaşayan 65 yaşındaki Orhan AKYÜZ isimli hasta sağ ayağında ağrı, kas gerilmeleri ve yürümede güçlük şikâyetleri ile birçok sağlık kuruluşuna gitti. Özel Çorlu Vatan Hastanesinde mikrocerrahi yöntemiyle yapılan vidasız dar kanal ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. M. Önder DOLAP ‘’Düzce’de yaşayan 65 yaşındaki Orhan AKYÜZ isimli hastamız sağ ayağında ağrı, kas gerilmeleri ve yürümede güçlük yaşadığını belirterek Ulusal Hasta Hizmetleri birimine başvurdu. Şikâyetleri nedeniyle farklı sağlık kuruluşlarına giden hastamıza platin ve vidalı ameliyatlar önerildiğini söyledi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Oğuz ÖZEL tarafından MR raporu ve görüntüleri değerlendirilen Orhan Akyüz’e vida ve platin kullanılmadan mikrocerrahi yöntemi ile vidasız dar kanal ameliyatı önerildi.

Hastanemize gelişi planlanan hastamız, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanımız Op. Dr. Oğuz ÖZEL tarafından muayene edilerek ameliyat hazırlıklarına başlandı. Ameliyat olmasında herhangi bir engel olmayan hastamızın yatışı yapıldı.

Ameliyatı başarılı geçen Orhan AKYÜZ, ameliyat sonrası yürütülmeye başlandı. Takip amacıyla iki gecelik yatışın ardından sağlıkla yürüyerek taburcu edildi. ‘’dedi