Ergene Belediyesi’nin Ramazan ayı klasiği haline gelen ve ilçenin tüm mahallelerinde kurulan sevgi sofraları yüzlerce kişiyi aynı sofra etrafında buluşturmaya devam ediyor.

11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayında Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen Sevgi sofraları vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Sevgi sofralarının sonuncusu Esenler Mahallesinde kuruldu.

Esenler Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen açılış programının ardından gerçekleştirilen iftar yemeğinde yüzlerce kişi bir araya geldi.

Mübarek Ramazan ayını bereketini Ergeneli hemşerilerimizle paylaşmaya devam ediyor, sevgi sofralarında bir araya geliyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ramazan ayının bağışlayıcı, sevgi dolu ruhunu iftar programlarıyla ve vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayını son gününe kadar güzelliklerle yaşamak adına tüm Ergeneli vatandaşlarımızı iftar sofralarında buluşmaya bekliyoruz. Sevginin, kardeşlik bağlarının güçlenmesine vesile olan bu anlamlı günler vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla iftar sofralarımız daha anlamlı oluyor. Yardımlaşmanın, dayanışmanın en yoğun yaşandığı Ramazan ayının hepimize huzur ve barış getirmesini diliyorum. İftar sofralarımıza katılarak birlikte orucumuzu açtığımız vatandaşlarıma da teşekkür ediyorum” diye konuştu.